تاريخ : | | نویسنده : aalekasa

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از توقف چاپ کاغذی قبوض گاز و صدور قبوض الکترونیکی در آینده‌ای بسیار نزدیک خبر داد و اعلام کرد: به زودی برای پرداخت مستقیم و الکترونیکی قبوض گاز یک کارت ویژه برای مشترکان صادر می‌شود.

مجتبی شیخ بهایی در گفتگو با مهر با اشاره به اجرای طرح پرداخت الکترونیکی قبوض گاز مشترکان در سراسر کشور، گفت: با همکاری شبکه بانکی و شرکت ملی گاز زمینه برای پرداخت قبوض از طریق سامانه های اینترنتی و الکترونیکی فراهم شده است.

مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز با بیان اینکه در حال حاضر مراحل مطالعاتی طرح جدیدی برای پرداخت مبلغ قبوض گاز مشترکان در دست انجام است، تصریح کرد: با نصب و راه اندازی این سامانه جدید امکان پرداخت مبلغ قبوض گاز مشترکان به صورت مستقیم به حساب شرکت ملی گاز فراهم می شود.
 
این عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز با بیان اینکه مذاکرات با شبکه بانکی برای اجرای این طرح و واریز مستقیم مبالغ قبوض گاز آغاز شده است، اظهار داشت: با اجرای این پروژه امکان اطلاع رسانی به مشترکان در خصوص میزان مبلغ قبوض گاز از طریق پیامک فراهم می شود.
 
وی با اعلام اینکه با اجرای این طرح جدید چاپ کاغذی قبوض گاز از دستور کار شرکت ملی گاز خارج خواهد شد، اظهارداشت: با توجه به سیاست توسعه دولت الکترونیکی با نهایی شدن جزئیات بیشتر امکان صدور قبوض الکترونیکی گاز فراهم می شود.
 
این مقام مسئول همچنین از برنامه ریزی برای صدور یک کارت ویژه گاز جهت پرداخت قبوض به صورت الکترونیکی برای مشترکان خبر داد و یادآور شد: با صدور این کارت گاز امکان پرداخت قبوض به صورت الکترونیکی به حساب شرکت ملی گاز فراهم می شود.
 
شیخ بهایی با بیان اینکه به زودی جزئیات و نتایج این طرح اعلام عمومی خواهد شد، خاطر نشان کرد: در حال حاضر مطالعات نهایی برای اجرای این پروژه الکترونیکی ر سطح صنعت گاز در حال انجام است.
 
شیخ بهایی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت اتصال شهر و روستاها به شبکه ملی گاز توضیح داد: از ابتدای سالجاری تاکنون حدود 750 شهر و روستای جدید به شبکه ملی گاز ایران متصل شده اند.
 
این عضو هیئت مدیره شرکت ملی گاز با تاکید بر اینکه بر اساس برنامه زمان بندی گازرسانی به یکهزار 600 شهر و روستای جدید در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: در سالجاری حدود 13 هزار میلیارد ریال برای توسعه شبکه گاز شهری و روستایی اختصاص یافته است.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.