به گفته مدير كل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي بسياري از مطبوعات منتشر شده در كشور داراي مديران مسوول واحدي هستند كه طبعا به همين نسبت تعداد آن‌ها در جلسه انتخابات نماينده‌ي مديران مسوول در هيات نظارت كاهش يافته و هر كدام داراي تنها يك حق راي خواهند بود و اگر اين جلسه به حد نصاب نرسيده بايد دور بعدي در حداقل دو هفته بعد با حضور اكثريت اعضا تشكيل شود.

به گزارش ايسنا، سيداحسان قاضي‌زاده در جلسه انتخابات نماينده مديران مسوول مطبوعات در هيات نظارت بر مطبوعات كه به دليل به حد نصاب نرسيدن اعضا به دور دوم كشيده شد، با بيان اينكه آغاز برنامه‌هاي سيزدهمين دوره انتخابات نمايندگان مديران مسوول در هيات نظارت بر مطبوعات از شهريورماه امسال شروع شد، اظهار كرد:

 دعوتنامه كانديداتوري اين انتخابات 30 و 31 شهريورماه و هم‌چنين 3 و 4 مهرماه توسط شش روزنامه كثيرالانتشار در حوزه‌هاي سياسي، فرهنگي، هنري و ورزشي به چاپ رسيد.

مدير كل مطبوعات و خبرگزاري‌هاي داخلي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ادامه داد: در همين راستا حدود 16 نفر ثبت‌نام كردند كه صلاحيت 11 نفر توسط كميته مشترك تائيد شد.

وي خاطر نشان كرد: طبق قانون براي برگزاري اين انتخابات بايد نصف به علاوه يك از تعداد صاحبان كل مطبوعات انتشار يافته تا امروز در جلسه حضور داشته باشند.

او تصريح كرد: امسال حدود دو هزار و 900 نشريه‌ي منتشر شده داشتيم كه بر همين منوال امروز بايد با قانون نصف به علاوه يك حدود هزار و 460 مدير مسوول در اين جلسه حضور داشته باشند.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.