با تعطیلی یک ماهه فرودگاه ارومیه، مردم بلیت به دست با گرفتاری و سردر گمی مواجه شدند.

به گزارش تابناک، با تعطیلی غیرمنتظره و اعلام نشده فرودگاه بین المللی ارومیه، مردمی که بلیت OK شده در دست دارند با بلاتکلیفی و سردرگمی مواجه شده اند.

بنابر این گزارش، این تعطیلی فرودگاه که از 3 روز دیگر اغاژ می شود در حالیست که همچنان دفاتر فروش بلیت هواپیما، همچنان مشغول فروش بلیط به مقصد ارومیه هستند و این اطلاع رسانی که حداقل می بایست یک ماه پیش انجام شده و با اعلام فرود هواپیما در فرودگاه های همجوار مردم را از این موضوع آگاه می کردند، متاسفانه این اقدام انجام نشده است، بماند که این فرودگاه به دلیل بین المللی بودن ممکن است مسافر خارجی داشته باشد که آن ها نیز می بایست به فرودگاه های همجوار که همان تبریز و خوی می شود، منتقل شوند.

حال مشخص نیست که با این تعطیلی فرودگاه ارومیه که 5 روز قبل از آن اطلاع رسانی شده، تکلیف مردم و مسافرانی که با برنامه ریزی قصد سفر با ارومیه را داشته اند چیست و چرا ایشان باید زمان، خطر و مشکلات یک سفر زمینی را نیز به جان خود بخرند.

قرار است از 17 مهر ماه "كارگاه بين‌المللي تبادل تجربيات پروژه‌هاي تالابي" با حضور دهها مدير و كارشناس بين‌المللي در اروميه برگزار شود اما هنوز مشخص نيست تكليف كارشناسان بين‌لمللي كه قرار است در اين كارگاه حضور يابند و مستقيما پس از رسيدن به فرودگاه بين‌المللي امام خميني(ره) با بليت‌هاي OK شده خود راهي فرودگاه مهرآباد تهران مي‌شوند و به اميد اين كه نهايتا با چند ساعت تاخير به اروميه پرواز كنند، چيست؟

در حالي كه حتي آژانس‌هاي بين‌المللي فروش بليت نيز هيچ اطلاعي از لغو پروازهاي فرودگاه اروميه ندارند!

از سوي ديگر با وضعيت فعلي پروازها در كشور كه معمولا با تاخير و كمبود جا مواجه است مسوولان چه تدبيري براي اين گونه مسافران خارجي كه با وضعيت ايران آشنايي ندارند انديشيده‌اند؟!


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.