يك منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار پايگاه خبري تحليلي وطن گفت: به زودي دكتر مهدي مصطفوي  از رياست سازمان فرهنگ و ارتباطات كنار گذاشته مي شود .
وي ادامه داد: از يك سال پيش به دلايل ناهماهنگي در بدنه اين سازمان و عدم استفاده صحيح از تمام ظرفيت هاي اين سازمان بين المللي گزينه ديگري براي رياست آن مطرح بود كه هر بار به دلايلي اين تغيير به تاخير افتاد.
اين منبع آگاه افزود: محمد باقر خرمشاد كه در حال حاضر معاون پژوهشي وزارت امور خارجه است گزينه اصلي رياست سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي است كه در روزهاي آتي هدايت اين سازمان بزرگ بين المللي را برعهده خواهد گرفت.
گفتني است خرمشاد پيش از معاونت در وزارت امور خارجه در دولت نهم معاون فرهنگي وزارت علوم بود و داراي دكتراي سياسي از فرانسه است.

تشكيل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي با طرح ادغام بخش هاي فرهنگي و تبليغي نهادها و موسسات دولتي و عمومي فعال در خارج از كشور در سال 1374مطرح شد و پس از تدوين اساسنامه آن در شورايي متشكل از نخبگان و انديشمندان فرهنگي و ديني و تصويب رهبر معظم انقلاب اسلامي عملا كار خود را در قالب يك سازمان مستقل و در زمره سازمانهاي وابسته به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي آغاز كرد .   اين سازمان در حال حاضر 65 نمايندگي در جهان دارد و رايزنان فرهنگي كشورمان مسئوليت نمايندگي ها را از سوي اين سازمان بر عهده دارند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
روغن خراطین اصل
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
اهواز چت
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.